Kitaplarım

“Bir insan ‘ben artık mutsuzum’ dediğinde, o artık sadece mutsuz değildi. Bunu çoktan anlamıştım. Fakat anlamadığım neden harekete geçip, kayan bir yıldıza el uzatmadığımdı? Neden rüzgârlı sonbahar akşamlarında kendimi yalnızlığa mahkûm ettiğimdi, niçin hayatımın geri kalan bütün eylüllerini cehenneme çevirdiğimdi?”

Yayın Tarihi : 30.10.2020
ISBN :9786052691335
Baskı Sayısı:1. Baskı
Dil:TÜRKÇE
Sayfa Sayısı:136
Cilt Tipi:Karton Kapak
Kağıt Cinsi:Kitap Kağıdı
Boyut:13.5 x 19.5 cm

Ne yapsa işler yolunda gitmiyor Hakan için. Kimse onu önemsemiyor, hep haksızlığa uğruyor, öğretmenleri hiç onun tarafını tutmuyor. Çok sevdiği basketbol bile onu mutlu etmiyor. Bu yüzden hep öfkeli. Arkadaşları da tek tek uzaklaşıyor ondan. Halbuki Hakan balıklarınki gibi sakin bir hayatı olsun istiyor.

Şimdi her şeyi düzeltmek için sinirli, pardon, sihirli değnek etkisi yaratacak bir planı var. Bakalım neler yaşanacak…

13.50 TL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce dignissim neque ac mi maximus, ut rhoncus massa ullamcorper. Suspendisse malesuada libero ut ipsum vestibulum, vitae placerat risus auctor. Morbi eget consectetur mi. Curabitur iaculis lorem interdum quam gravida accumsan. 

Consectetur adipiscing elit. Fusce dignissim neque ac mi maximus, ut rhoncus massa ullamcorper. Suspendisse malesuada libero ut ipsum vestibulum, vitae placerat risus auctor. Morbi eget consectetur mi.

$1200

Sign up for the newsletter from updates on Robinson's writing, events and more.

Başa dön